Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
Czytali temat:
(1384 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Imperator1988 na prezydenta

moj glos juz ma

trzeba wprowadzic jak najwiecej ludzi do wladzy ustawodawczej to nam nie zniosa Bozegonarodzenie jak w Belgi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(paradoks108)
Nowicjusz
flink napisał:
gabriel napisał:
flink napisał:...popierasz to ?? ...moze powinienes im podsunac swoj genialny plan ?
Oczywiście , że to popieram i to całą Swoją Powagą .
---

Mam niemiłe doświadczenie Tu w Norge z tą Kryminalną polaczkową hołotą .
---
Ponadto , poznałem jednego takiego ,co po wyjściu z Wioskowego aresztu , śmiał się do rozpuku z Tutejszej służby więziennej , mając żal iż tylko miesiąc był w tym Kurorcie ...
Gdzie w Polsce na niektórych wczasach są gorsze warunki ... .
---
JUŻ Imperator Wie , co zrobić z tą przednią Myślą ...
Zakładam , że po pozytywnej realizacji tego projektu Jego Autorstwa , nie zapomni jednak o Mnie i w Ramach Skromnej Rekompensaty , postawi z SIEDEM kartonów przedniej whisky i koniaków .
Tak na otarcie Moich łez szczęścia ...



bez komentarza..........


...ależ dlaczego? skomentuj
A najlepiej by było, gdybyś pokazał lepsze rozwiązania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Rozwiazanie jest idealne i obejmowac docelowo bedzie rowniez i norweskich wiezniow tylko trzeba najpierw socjalistow sie pozbyc ze Stortinget.

PS. Na premiera bo tu nie ma prezydenta A glosy prosze oddawac za 2 lata w Skien kommune na liscie FrP znow bede tym razem wysoko A w niedziele/poniedzialek kto ma norweski paszport to pedem do urn na FrP oddac glos
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
paradoks108 napisał:
flink napisał:
gabriel napisał:
flink napisał:...popierasz to ?? ...moze powinienes im podsunac swoj genialny plan ?
Oczywiście , że to popieram i to całą Swoją Powagą .
---

Mam niemiłe doświadczenie Tu w Norge z tą Kryminalną polaczkową hołotą .
---
Ponadto , poznałem jednego takiego ,co po wyjściu z Wioskowego aresztu , śmiał się do rozpuku z Tutejszej służby więziennej , mając żal iż tylko miesiąc był w tym Kurorcie ...
Gdzie w Polsce na niektórych wczasach są gorsze warunki ... .
---
JUŻ Imperator Wie , co zrobić z tą przednią Myślą ...
Zakładam , że po pozytywnej realizacji tego projektu Jego Autorstwa , nie zapomni jednak o Mnie i w Ramach Skromnej Rekompensaty , postawi z SIEDEM kartonów przedniej whisky i koniaków .
Tak na otarcie Moich łez szczęścia ...



bez komentarza..........


...ależ dlaczego? skomentuj
A najlepiej by było, gdybyś pokazał lepsze rozwiązania.



ok prosze bardzo
skoro Gabriel mial niemile doswiadczenia z kryminalistami, moze niech zmieni towarzystwo

porownanie warunkow w norweskim wiezieniiu do wczasow w polskich kurortach?- nie rozumiem tego toku myslenia - czy to jakas zazdrosc czy zawisc?

zyjemy w XXI wieku a tu nasi forumowicze sami chca wymierzac kary obcinac rece, ten kraj jest bardziej cywilizowany niz jego przyjezdni mieszkancy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(paradoks108)
Nowicjusz
flink napisał:
paradoks108 napisał:


...ależ dlaczego? skomentuj
A najlepiej by było, gdybyś pokazał lepsze rozwiązania.



ok prosze bardzo
skoro Gabriel mial niemile doswiadczenia z kryminalistami, moze niech zmieni towarzystwo

porownanie warunkow w norweskim wiezieniiu do wczasow w polskich kurortach?- nie rozumiem tego toku myslenia - czy to jakas zazdrosc czy zawisc?

zyjemy w XXI wieku a tu nasi forumowicze sami chca wymierzac kary obcinac rece, ten kraj jest bardziej cywilizowany niz jego przyjezdni mieszkancy


Przepraszam, a jakie można mieć doświadczenia z kryminalistami? Przyjemne?
Ogródek ci wypielą?
Podwórko pozamiatają? (chyba, że z samochodu).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
paradoks108 napisał:
flink napisał:
paradoks108 napisał:


...ależ dlaczego? skomentuj
A najlepiej by było, gdybyś pokazał lepsze rozwiązania.



ok prosze bardzo
skoro Gabriel mial niemile doswiadczenia z kryminalistami, moze niech zmieni towarzystwo

porownanie warunkow w norweskim wiezieniiu do wczasow w polskich kurortach?- nie rozumiem tego toku myslenia - czy to jakas zazdrosc czy zawisc?

zyjemy w XXI wieku a tu nasi forumowicze sami chca wymierzac kary obcinac rece, ten kraj jest bardziej cywilizowany niz jego przyjezdni mieszkancy


Przepraszam, a jakie można mieć doświadczenia z kryminalistami? Przyjemne?
Ogródek ci wypielą?
Podwórko pozamiatają? (chyba, że z samochodu).



zapytaj Gabriela on tak napisal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(paradoks108)
Nowicjusz
flink napisał:
paradoks108 napisał:
flink napisał:
paradoks108 napisał:


...ależ dlaczego? skomentuj
A najlepiej by było, gdybyś pokazał lepsze rozwiązania.



ok prosze bardzo
skoro Gabriel mial niemile doswiadczenia z kryminalistami, moze niech zmieni towarzystwo

porownanie warunkow w norweskim wiezieniiu do wczasow w polskich kurortach?- nie rozumiem tego toku myslenia - czy to jakas zazdrosc czy zawisc?

zyjemy w XXI wieku a tu nasi forumowicze sami chca wymierzac kary obcinac rece, ten kraj jest bardziej cywilizowany niz jego przyjezdni mieszkancy


Przepraszam, a jakie można mieć doświadczenia z kryminalistami? Przyjemne?
Ogródek ci wypielą?
Podwórko pozamiatają? (chyba, że z samochodu).



zapytaj Gabriela on tak napisal


...bez komentarza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
flink napisał:ok prosze bardzo
skoro Gabriel mial niemile doswiadczenia z kryminalistami, moze niech zmieni towarzystwo

Toś się wysilił ...
Może niech kryminaliści różnej maści zmienią miejsce operacyjne ,bliżej Twojej chaty , wtedy będziesz mędrkował inakszy.
---
Nie Ja porównywałem tu tejsze areszty do polskich wczasów - przetrzyj oczęta i czytaj jak napisano !
---
Skoro jest XXI wiek to zaproś Kryminalistów do domu i przy kawie zasugeruj co mają tobie wynieść z domu oraz podaj Im dobrowolnie numery kont z hasłami .
---
Wszak kryminalista też człowiek i z czegoś żyć musi ...
---
ŻAŁOSNE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
gabriel napisał:
flink napisał:ok prosze bardzo
skoro Gabriel mial niemile doswiadczenia z kryminalistami, moze niech zmieni towarzystwo

Toś się wysilił ...
Może niech kryminaliści różnej maści zmienią miejsce operacyjne ,bliżej Twojej chaty , wtedy będziesz mędrkował inakszy.
---
Nie Ja porównywałem tu tejsze areszty do polskich wczasów - przetrzyj oczęta i czytaj jak napisano !
---
Skoro jest XXI wiek to zaproś Kryminalistów do domu i przy kawie zasugeruj co mają tobie wynieść z domu oraz podaj Im dobrowolnie numery kont z hasłami .
---
Wszak kryminalista też człowiek i z czegoś żyć musi ...
---
ŻAŁOSNE



napisales "Gdzie w Polsce na niektorych wczasach sa gorsze warunki...." - chyba ze zle to zrozumialem??

a co do XXI wieku to zeby to zrozumiec nalezy zyc w tym czasie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
sweterek i ta grzywka wiele wyjasniają.....nie pamietam czy hitler mial w ta sama strone ....norwegowie i podludzie....per, per, per... cmoknij mnie w moja słowianską.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok